«گروه تئاتر لیو» برگزار می‌کند: جشنوارۀ چهار فصلِ مونولیو؛ فصل پاییز

 جدول فصل پاییز مونولیو ۹۴

«گروه تئاتر لیو» نخستین فصل از «ششمین جشنوارۀ مستقل مونولیو» را از ۱۲ تا ۲۰ آذر ماه ، در سالن تئاتر «موج نو» برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی «گروه تئاتر لیو»، ششمین دوره از «جشنوارۀ مستقل مونولیو» با تغییر شکل نسبت به دوره های گذشته، به صورت «چهار فصل» و در دو بخش «رقابتی» و «غیررقابتی» برگزار می شود.

اینجشنوارهکهبهاجراینمایشهای «مونولوگ» و «مونودرام» اختصاص دارد، از پاییز سال ۹۴ آغاز می شود و تا تابستان سال آینده ادامه خواهد داشت. هر فصل از این جشنواره، در یکی از سالن های خصوصی تئاتر ایران برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، در نخستین فصل از این جشنواره ۹ نمایش، در ۲ سانس، روی صحنه خواهند رفت وعلاقمندان به دیدن این آثار، می توانند از هماکنون برای پیش خرید بلیت این نمایش ها از سایت www.tik8.com استفاده کنند یا از ۱۲ آذر ماه، برای دیدن این نمایش ها به سالن «موج نو» واقع در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان میرداما، خیابان رودبار شرقی، پلاک ۵۷ مراجعه کنند.

بلیتنمایشهای این جشنواره در زمان پیش فروش با «۲۰ درصد تخفیف» ارائه میشود و جدول برنامههای این فصل، همراه با این خبر در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.

جشنوارۀ «مونولیو» نخستین جشنوارۀ خصوصی تئاتر ایران است که برگزاری آن بیش از شش سال تدوام داشته است.

این جشنواره از سال ۱۳۸۹ توسط «گروه تئاتر لیو» و با هدف مطالعه، تعمیق در مفاهیم و توسعۀ تجربیات جدید در زمینۀ قابلیت های نمایش های مونولوگ یا مونودرام و کشف استعدادهای تازه در حوزۀ نویسندگی، کارگردانی و بازیگری تئاتر شکل گرفته و تاکنون منجر به تولید بیش از ۷۰ اثر نمایشی جدید و نگارش بیش از  ۶۰۰ نمایشنامۀ تازه در تئاتر ایران شده است.

درششمیندورهاز «جشنوارۀ مستقل مونولیو» بیش از ۳۵۰ نمایشنامه به دبیرخانۀ این جشنواره ارسال شده که از میان آنها ، ۳۷ نمایشنامه برای بررسی بیشتر و بازبینی انتخاب شده اند. منتخب این آثار، در کنار آثاری از هنرمندان مهمان و چند نمایش بین المللی، طی چهار فصل در این جشنواره بر روی صحنه خواهند رفت.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

مطالب مرتبط:

خبرگزاری ایلنا: جشنوارهٔ «مونولیو» ویژهٔ پاییز برگزا ر می‌شود

خبرگزاری مهر: جشنوارهٔ چهارفصل «مونولیو» آغاز به کار می‌کند

سایت تئآترفستیوال: برگزاری جشنوارهٔ چهارفصل «مونولیو» : فصل پاییز

خبرگزاری هنر آرتنا: برگزاری جشنوارهٔ چهار فصل «مونولیو» ، فصل پاییز

خبرگزاری ایسنا: در سینما و تئاتر چه خبر است